Početna » Nacionalna selekcija » KOMEN KUP: Srbija u četvrtfinalu poražena od Hrvatske

KOMEN KUP: Srbija u četvrtfinalu poražena od Hrvatske

Vaterpolo Komen Kup 2019.
(Foto: federanuoto.it)

Mlada reprezentacija Srbije poražena je u četvrtfinalu Komen kupa.

Vaterpolo reprezentacija Srbije do 17 godina nije uspela da se plasira u polufinale Komen kupa u Kaljariju, pošto je izgubila od Hrvatske sa sigurnih 14:9 (3:1, 4:4, 3:2, 4:2). Srpski vaterpolisti su loše počeli i gubili su 3:0, a zatim i 5:1 u drugoj četvrtini. Uspeli su, međutim, da priđu na 7:5 pred kraj poluvremena, ali je Hrvatska u nastavku ipak čuvala prednost, uvećala je razliku i slavila.

Srbija je igrala u sastavu: Durutović, Mitrović 1, Vukazić 1, Pljevančić 1, Tonković 1, Vasović, Milojević, Martinović 3, Cvetković, Janjić 1, Biočanin 1, Ivanović.

U sledećem susretu danas Srbija će igrati za plasman od 5. do 8. mesta.

Oznake

Vaterpolo vesti WebShop

3 komentara

  • Koliko vidim , turnir je okupio zvučna imena . Oseti se posrtanje Srbije , što je posledica trenutnog stanja u srpskom vaterpolu . To treba shvatiti kao poslednji alarm , ako Srbija ima nameru da ostane vaterpolo velesila .
    Osete se pozitivni pomaci , i to daje nadu u bolje sutra !

  • Mislim, da u ovom slučaju nisu igrali baš najbolji igrači koje Srbija ima. Da li tako mora da bude?
    Vaterpolo počinje da poprima oblik društva u kome živimo.

    • Žalosno je , ako je tako . Vaterpolo je bio svetla tačka u društvu gde se sve moralne vrednosti ruše kao kule od karata .
      Nadam se da je tu još dovoljno pravih ljudi koji će sačuvati naš trofejni sport .

Klikni da ostaviš komentar

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.